Bemanningsindeling 2007

Uit EurosWiki
Ga naar: navigatie, zoeken

Versie 14 juni 2007

Evenement Begin Eind Zeilschipper Motorschipper Maat
Heenvaart vrij 6-apr ma 9-apr Ewout Maaike Ronald
Snurkboot za 14-apr zo 15-apr Arjan Frans, Jurjen
Klus/ouderweekend za 21-apr zo 22-apr Bart Carl Frans
WBS za 28-apr zo 29-apr Reinder Rob Renate
Relboord ma 30-apr vrij 4-mei Ellert Maaike Renate
Groep Sjoerd v. Schriek za 5-mei zo 6-mei Arjan Rob Orla
1 dag overvaren ma 7-mei vr 11-mei
Voorjaarsintro za 12-mei zo 13-mei Bart Gart Frans
1 dag overvaren ma 14-mei wo 16-mei
Wat nou Wad? do 17-mei zo 20-mei Sjors Carl Jord, Naomi
Oudleden za 26-mei ma 28-mei Ellert PP Cor
Eerstejaarsevenement za 2-juni zo 3-juni Ewout PP Jurjen
Reinder za 9-juni zo 10-juni Bart Carl Naomi
Sophia zeilt ma 11-juni vrij 15-juni Bart
Unitas za 16-juni zo 17-juni Ewout Rob Jurjen
Geo za 23-juni zo 24-juni Ellert Rob
Eniac za 30-juni zo 1-juli Reinder Maaike Willem
Durk ma 2-juli vr 6-juli Lennard PP Orla
Instructieweek 1 za 7-juli vr 13-juli Carl Frans, Jord, Naomi, Cor(1/2)
Instructieweek 2 za 14-juli vr 20-juli Rob Jurjen, Ronald, Willem, Cor(1/2)
Waddenweek 1 za 21-juli vr 27 juli Sjors Maaike Renate
Waddenweek 2 za 28-juli vr 3-aug Arjan Gart Jord
Zee-thee za 4-aug zo 5-aug Lennard Rob Orla
Nuldejaarsevenement ma 6-aug vr 10-aug Sjors Carl Ronald
Ricaroo za 11-aug zo 12-aug Bart Gart Jurjen
Orionis ma 13-aug vr 17-aug Ewout PP Ronald
Oud sportraad za 18-aug zo 19-aug Ewout PP Willem
WOIO ma 20-aug vrij 24-aug Sjors Maaike Orla
Keientrekkers za 25-aug zo 26-aug Bart Willem
Oude lullen ma 27-aug vr 31-aug Ellert Gart
Gerwiggeltje za 1-sept zo 2-sept Lennard Gart Jurjen
Horsthuis (lang!) Vr 7-sept zo 9-sept Arjan Rob Renate
1 dag overvaren ma 10-sept vr 14-sept
Najaarsintro I za 15-sept zo 16-sept Ellert Gart Naomi
Najaarsintro II za 22-sept zo 23-sept Reinder PP Willem
1 dag overvaren ma 24-sept vr 28-sept
Wazig za 29-sept zo 30-sept Bart, Reinder Maaike Frans, Jord
Wannet za 6-okt zo 7-okt Reinder Gart Orla
1 dag overvaren ma 8-okt do 11-okt
Klipperrace vrij 12-okt ma 15-okt Sjors Carl Jurjen
Biergeus za 20-okt zo 21-okt Bart Rob Willem
1 dag overvaren? ma 22-okt do 25-okt
Muiderhardzeildagen vrij 26-okt zo 28-okt Lennard, Sjors PP Frans
Terugvaart ma 29-okt