Wedstrijduitslagen Jaffa: verschil tussen versies

Uit EurosWiki
 
(20 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 1: Regel 1:
 +
== Wedstrijdresultaten van 2018 ==
 +
{| {{prettytable}}
 +
| '''Datum'''||'''Wedstrijd'''||'''Plaats'''||'''Schipper'''||'''Behaalde resultaat'''||'''Info'''
 +
|-
 +
| 28 april 2018 || 50 Mijl Doublehanded || Lelystad || Wouter van Agen || 24e van 26 in ORC3 || Bemanning: Wouter van Agen en Jur van Geel
 +
|-
 +
| 8-9 mei 2018 || Vuurschepenrace || Scheveningen - Harwich|| Menno Tammens || 2e van 3 in ORC3 || Bemanning: Menno Tammens, Martijn van Dijk, Wouter van Agen, Jacco Schaft, Dorien Stroeve en Ewoud Groeneveld
 +
|-
 +
| 11-12 mei 2018 || R.O.R.C. North Sea Race || Harwich - Scheveningen || Menno Tammens || 2e van 3 in ORC3|| Bemanning: Menno Tammens, Martijn van Dijk, Wouter van Agen, Jacco Schaft, Dorien Stroeve en Ewoud Groeneveld
 +
|-
 +
| 16-17 juni 2018 || Blue Water App regatta || Lelystad || Arjan Bosscha || 7e van 8 in ORC3||
 +
|-
 +
|}
 +
 +
== Wedstrijdresultaten van 2017 ==
 +
{| {{prettytable}}
 +
| '''Datum'''||'''Wedstrijd'''||'''Plaats'''||'''Schipper'''||'''Behaalde resultaat'''||'''Info'''
 +
|-
 +
| 23 oktober 2016 - 26 maart 2017 || IJsselmeer Wintercup 2016 - 2017 || Enkhuizen || wisselend || 7e van 12 in ORC3-4|| Bemanning: wisselend met leden van het wedstrijdteam en opstappers
 +
|-
 +
| 27-29 mei 2017 || Vuurschepenrace || Scheveningen - Harwich|| Menno Tammens || 6e van 8 in ORC3-4|| Bemanning: Menno Tammens, Menno Berens, Esther Hopmans, Alex Antonie, Jop Wolthuis en Wouter van Agen
 +
|-
 +
| 30-31 mei 2017 || R.O.R.C. North Sea Race || Harwich - Scheveningen || Menno Tammens ||5e van 6 in ORC3-4|| Bemanning: Menno Tammens, Menno Berens, Esther Hopmans, Alex Antonie, Jop Wolthuis en Wouter van Agen
 +
|-
 +
| 15-19 juli 2017 || Zeilrace & Rally|| Scheveningen - Plymouth|| Arjan Bosscha || 4e van 7 in ORC2|| Een zeezeil wedstrijd vanuit Scheveningen naar Plymouth via Wolf Rock. <br/> Max SOG: 13,5 kts voor 10 sec, max boatspeed : 15,4 kts. Totaal afgelegde afstand >650 NM in 102 uur.<br/> Bemanning: Arjan Bosscha, Wouter van Agen, Jur van Geel, Jacco Schaft, Anita Smeets en Laura Kester.
 +
 +
|-
 +
| 26-27 augustus 2017 || Delta Lloyd 24 uurs || Medemblik || Arjan Bosscha || 25e van 37 in de ORC3|| Bemanning: Arjan Bosscha, Martijn van Dijk, Wouter van Agen, Jacco Schaft, Alex Antonie en Anita Smeets <br/>Starthaven: Enkhuizen Noord<br/>Afgelegde afstand:  94.21 NM
 +
|-
 +
|}
 +
 
== Wedstrijdresultaten van 2016 ==
 
== Wedstrijdresultaten van 2016 ==
 
{| {{prettytable}}
 
{| {{prettytable}}

Huidige versie van 27 jul 2018 om 13:14

Wedstrijdresultaten van 2018

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
28 april 2018 50 Mijl Doublehanded Lelystad Wouter van Agen 24e van 26 in ORC3 Bemanning: Wouter van Agen en Jur van Geel
8-9 mei 2018 Vuurschepenrace Scheveningen - Harwich Menno Tammens 2e van 3 in ORC3 Bemanning: Menno Tammens, Martijn van Dijk, Wouter van Agen, Jacco Schaft, Dorien Stroeve en Ewoud Groeneveld
11-12 mei 2018 R.O.R.C. North Sea Race Harwich - Scheveningen Menno Tammens 2e van 3 in ORC3 Bemanning: Menno Tammens, Martijn van Dijk, Wouter van Agen, Jacco Schaft, Dorien Stroeve en Ewoud Groeneveld
16-17 juni 2018 Blue Water App regatta Lelystad Arjan Bosscha 7e van 8 in ORC3

Wedstrijdresultaten van 2017

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
23 oktober 2016 - 26 maart 2017 IJsselmeer Wintercup 2016 - 2017 Enkhuizen wisselend 7e van 12 in ORC3-4 Bemanning: wisselend met leden van het wedstrijdteam en opstappers
27-29 mei 2017 Vuurschepenrace Scheveningen - Harwich Menno Tammens 6e van 8 in ORC3-4 Bemanning: Menno Tammens, Menno Berens, Esther Hopmans, Alex Antonie, Jop Wolthuis en Wouter van Agen
30-31 mei 2017 R.O.R.C. North Sea Race Harwich - Scheveningen Menno Tammens 5e van 6 in ORC3-4 Bemanning: Menno Tammens, Menno Berens, Esther Hopmans, Alex Antonie, Jop Wolthuis en Wouter van Agen
15-19 juli 2017 Zeilrace & Rally Scheveningen - Plymouth Arjan Bosscha 4e van 7 in ORC2 Een zeezeil wedstrijd vanuit Scheveningen naar Plymouth via Wolf Rock.
Max SOG: 13,5 kts voor 10 sec, max boatspeed : 15,4 kts. Totaal afgelegde afstand >650 NM in 102 uur.
Bemanning: Arjan Bosscha, Wouter van Agen, Jur van Geel, Jacco Schaft, Anita Smeets en Laura Kester.
26-27 augustus 2017 Delta Lloyd 24 uurs Medemblik Arjan Bosscha 25e van 37 in de ORC3 Bemanning: Arjan Bosscha, Martijn van Dijk, Wouter van Agen, Jacco Schaft, Alex Antonie en Anita Smeets
Starthaven: Enkhuizen Noord
Afgelegde afstand: 94.21 NM

Wedstrijdresultaten van 2016

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
26-27 augustus 2016 Delta Lloyd 24 uurs Medemblik Menno Tammens 24e van 31 in de ORC3 Bemanning: Menno Tammens, Arjan Bosscha, Martijn van Dijk, Madelon Voets, Wouter van Agen en Jelle Fokkema

Starthaven: Enkhuizen Noord Afgelegde afstand: 147.37 NM

Wedstrijdresultaten van 2015

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
28-29 augustus 2015 Delta Lloyd 24 uurs Medemblik Menno Tammens 13e van 35 in de ORC3 Bemanning: Menno Tammens, Tomas Jansen, Arjan Bosscha, Wouter van Agen, Jur van Geel en Ewoud Groeneveld.

Starthaven: Enkhuizen Noord. Afgelegde afstand: 135 NM

Wedstrijdresultaten van 2013

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
27-28 april 2013 50 Mijl Doublehanded Lelystad Peter-Paul van der Wurff 6e van 11 in <30ft klasse, 47e van van 54 in ORC Shorthanded met Floris Kruisselbrink gevaren

Wedstrijdresultaten van 2012

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
24-25 augustus 2012 Delta Lloyd 24 uurs Medemblik Diederik Keij DNFA in de ORC3 Bemanning: Diederik, Tomas, Arjen, Carl, Inge en Nienke

Wedstrijdresultaten van 2011

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
26-27 augustus 2011 Delta Lloyd 24 uurs Medemblik Harwin Reemeijer 42e van de 53 in de ORC3 Bemanning: Harwin, Daan, Tomas, Alice, Joanna, Menno

Wedstrijdresultaten van 2010

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
27-28 augustus 2010 Delta Lloyd 24 uurs Medemblik Daan Sprünken 20e van de 59 in de ORC3

Wedstrijdresultaten van 2009

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
25-26 april 2009 Lenco Regatta Lelystad Diederik Keij 7e van 8
2-3 mei 2009 Y-torenrace Durgerdam (Ymeer bij Pampus) Harwin Reemeijer 13e van 16
19 mei - 1 juni 2009 North Sea Regatta Overall ..e van .. zie hieronder
28-29 augustus 2009 Delta Lloyd 24 uurs zeilrace Markermeer, IJsselmeer, Waddenzee en Noordzee Harwin Reemeijer 32e van 63 in ORC3 In 24 uur zoveel mogelijk mijlen afleggen via van te voren bepaalde rakken

Bemanning: Harwin, Diederik, Daan, Tomas, Alice, Niels

North Sea Regatta

De North Sea Regatta bestaat uit twee offshore wedstrijden, de Vuurschepen race en de North Sea Race, en een aantal inshore wedstrijden voor de kust, waarvan 7 baanwedstrijden en 1 middenafstandrace. Hieronder staan de uitslagen van de twee langere offshore races. De Hans Horrevoets Memorial Trophy is geen wedstrijd maar een klassement en wordt berekend aan de hand van de gemiddelde leeftijd van de bemanning en de uitslagen van de twee offshore races.

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
19-20 mei 2009 Vuurschepenrace Scheveningen - Harwich (UK) Peter Nes ..e van .. rechtstreekse wedstrijd
21-22 mei 2009 R.O.R.C. North Sea Race Harwich (UK) - Scheveningen Peter Nes ..e van .. wedstrijd via enkele waypoints
29 mei - 1 juni 2009 North Sea Regatta Scheveningen Harwin Reemeijer ..e van .. baanwedstrijden voor de kust

Wedstrijdresultaten van 2008

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
29-04-08 - 12-05-08 North Sea Regatta Scheveningen Peter Nes (offshore) / Jeroen Schoenmakers (inshore) 10e overall zie hieronder

North Sea Regatta

De North Sea Regatta bestaat uit twee offshore wedstrijden, de Vuurschepen race en de North Sea Race, en een aantal inshore wedstrijden voor de kust, waarvan 7 baanwedstrijden en 1 middenafstandrace. Hieronder staan de uitslagen van de twee langere offshore races. De Hans Horrevoets Memorial Trophy is geen wedstrijd maar een klassement en wordt berekend aan de hand van de gemiddelde leeftijd van de bemanning en de uitslagen van de twee offshore races.

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
29-30 april 2008 Vuurschepen Harwich race Scheveningen Peter Nes 4e
2-3 mei 2008 R.O.R.C. North Sea Race Harwich Peter Nes 11e
Hans Horrevoets Memorial Trophy Scheveningen Peter Nes 5e van 19 Prijsklassement voor jongste team met beste prestaties
9 mei 2008 Houtrust races Scheveningen Harwin Reemeijer 13e van 13 2 baanwedstrijden
10-11 mei 2008 Yeoman Challenge Scheveningen Harwin Reemeijer 16e van 18 5 baanwedstrijden
12 mei 2008 Fjellstoe Race Scheveningen Harwin Reemeijer 15 van 16 Middenafstandrace

Wedstrijdresultaten van 2007

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
04-05-07 Y-toren races Durgerdam Menno Berens 13e
15-05-07 - 28-05-07 North Sea Regatta Scheveningen Sjaak Hoekstra (offshore) / Menno Berens (inshore) 6e overall zie hieronder
29-06-07 - 08-07-07 SLAM Deltaweek Zeeland Meerdere 5e overall klasse ORC B-3 zie hieronder
08-09-07 - 09-09-07 Zuiderzeeweek Hoorn Harwin Reemeijer 12e
28-09-07 - 30-09-07 ONK Zeezeilen IJmuiden Menno Berens 14e
06-10-07 - 07-10-07 Oktoberraces Hindeloopen Menno Berens 12e

North Sea Regatta

De North Sea Regatta bestaat uit twee offshore wedstrijden, de Vuurschepen race en de North Sea Race, en een groter aantal inshore wedstrijden voor de kust. Hieronder staan de uitslagen van de twee langere offshore races.

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
15-05-07 Vuurschepen Harwich race Scheveningen Sjaak Hoekstra 11e
18-05-07 R.O.R.C. North Sea Race Harwich Sjaak Hoekstra 5e Max. 18.4 knopen gehaald

SLAM Deltaweek 2007

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
29-06-07 Aanbrengrace Bruinisse Peter Nes 2e 1e over finish
30-06-07 Zeelandwedstrijd I Zierikzee Peter Nes 9e
01-07-07 Zeelandwedstrijd II Zierikzee Arjen Haisma 7e
02-07-07 Buutengaetsrace Zierikzee Jeroen Schoenmakers 7e
03-07-07 St.Annaland-Wemeldinge St. Annaland Jeroen Schoenmakers 7e

Wedstrijdresultaten van 2006

Datum Wedstrijd Plaats Schipper Behaalde resultaat Info
18-05-06 Schuttevearrace Stavoren Ewout Muis DNF Aangevaren
30-09-06 Oktoberraces Hindeloopen Jurjen Zomerman 16e In ORC 2