Lijst met oud-besturen (volledig overzicht)
Uit EurosWiki
The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.
Een beknopter overzicht van deze pagina is hier te zien.
Dit is een lijst met alle bestuursleden die bekend zijn.
bestuursjaar | motto | Voorzitter | Secretaris | Penningmeester | Matco | PRco | Zeilco | Algemeen lid |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bestuur 2022-2023 | Rolf van Kleef | Anouska Ruijgrok | Sophie Prins | Teun Mansfelt | Niek Reeze | Jurre Oosterhof | ||
Bestuur 2021-2022 | Bakboard | Mark van Wijk | Max-Cedric Entz-von Zerssen | Niek Klein Hofmeijer | Joran Groothengel | |||
Bestuur 2020-2021 | Schouwspel | Tiemen English | Mark van Wijk | Niek Klein Hofmeijer | Joran Groothengel | Tiemen English | Mark van Wijk | |
Bestuur 2019-2020 | Navigatio | Ezra van der Ven | Marjan van Dijk | Roussi Roussev | Sven Paternotte | Timber Halbesma | Britt van den Burg | |
Bestuur 2018-2019 | Interimbestuur | Jacco Schaft | Lisa Ebben | Jur van Geel | ||||
Bestuur 2017-2018 | Boardy McBoardface | Jurriaan Sprik | Michiel Bakker | Niels Sulzer | Frans Skarman | Harmen Rockler | Michiel Bakker | |
Bestuur 2016-2017 | A-Tack | Gerard van Leeuwe | Robert Büß | Jacco Schaft | Jelle Fokkema | Robert Büß | Ewoud Groeneveld | |
Bestuur 2015-2016 | Zonnekoers | Jelle Doorn | Dorien Stroeve | Ineke Visser | Bram Bicker Caarten | Jelle Doorn | Dorien Stroeve | |
Bestuur 2014-2015 | Door de Wind | Tom Morsink | Wouter van Agen | Martijn de Bijl | Wouter van Agen | Martijn de Bijl | Tom Morsink | |
Bestuur 2013-2014 | Lange slag | Madelon Voets | Hylke van der Wel | Kasper van Loobergen | Herjan Treurniet | Sam de Roover | Herjan Treurniet | |
Bestuur 2012-2013 | Afkruisen | Jelmar Huizinga | Iris Stins | Iris Stins | Abel Gerritse | Arthur Vogelzang | Abel Gerritse | |
Bestuur 2011-2012 | Optimistich | Jasper Versteegh | Mariska van Essen | Denise van Brenk | Bas Lahuis | Tjibbe van der Laan | Serena Dorrestijn | |
Bestuur 2010-2011 | Schoon Schip | Bas Ooms | Ingrid Koopmans | Seakle Louwsma | Cor Huisman | Anouk Hol | ||
Bestuur 2009-2010 | Jeroen Oortwijn | Annelies Rave | Arjan Bosscha | Jeroen Oortwijn | Arjan Bosscha | |||
Interimbestuur 2009 | IJsbrand Visser | Annelies Rave | Arjan Bosscha | Jeroen Oortwijn | Arjan Bosscha | |||
Bestuur 2008-2009 | Roland van Dijk | Renate Klein Haneveld | Anne Visscher | Frederik Koopman | Rinse Joustra | Anne Visscher | ||
Bestuur 2007-2008 | Diederik Keij | Jenny Vlemmings | Frans de Vries | Jord van der Vliet | Jeroen Harmsen | Friso Bergsma[1] | ||
Bestuur 2006-2007 | Blond Bloed | Inge Boomkamp | Ronald Burgman | Steven te Brinke | Hanneke Vos | Renate Klein Haneveld | ||
Bestuur 2005-2006 | Ambitieus | Harwin Reemeijer | Menno Tammens | Rob Koster | Hans Bruin | Elske Florijn | Hylco de Boer[2] | |
Bestuur 2004-2005 | Stuk voor stuk | Jurjen Zomerman | Eline Rothengatter | Daan Sprünken | Jean-Paul Lekkerkerker | Orla Dijkink | Christien Huisman[2] | |
Bestuur 2003-2004 | Kleintjes | Brechtje Riphagen | Tessa Sprunken | Durk Veenstra | Hidde Dijkstra | Peter Paul Lippinkhof | Jeroen Schoenmakers[2] | |
Bestuur 2002-2003 | Stuurloos | Peter Nes | Bart Schuring | Menno Berens | Bram Stuurman | Corina Meijer | Tessa Sprunken [2] | Renske Gelderloos [3] |
Bestuur 2001-2002 | Pyramides | Arjan van Hoorn | Robert-Jan Zwiers | Willem Godlieb | Anke Logtenberg | Reinder Attema | Siebe Berveling[4] | |
Bestuur 2000-2001 | Sjoerd Peerlkamp | Gerda Flim | Sjaak Hoekstra | Manus Barten | Harmen Lelivelt | Edze Kruizinga[4] | Pieter Schutyzer | |
Bestuur 1999-2000 | Remco van Aken | Jantien van Aken | Roger Jeurissen | Lennard Beijering | Leonie Brunsting | |||
Bestuur 1998-1999 | Rutger Jansen | Sjoerd Kuipers | Marius Biewenga[5] | Karen Reuver | Ewout Muis[6] | Maarten Wassink [4] | ||
Bestuur 1997-1998 | Agaath Hazenberg | Marjolein v. Klink | Ester Vrij / Rik Geijsen | Jon Otten | Koen Klein Koerkamp[4] | Mark Waardenburg | ||
Bestuur 1996-1997 | Dennis Keizer | Linda Vonhoff | Laila Hermsen | Leonie Brunsting | Merijn Jenne | Ivo [4] | ||
Bestuur 1995-1996 | Arjen de Rijke | Veronique Veen | Maarten Reeze | Erwin Bruinsma | Josien Krijgsman[4] | Chris Reudink & Martine Zwiers | ||
Bestuur 1994-1995 | Nicolette du Rieu | Job Heimerikx | Marc Evers | Ronny van't Oever | Arnoud Luijten | Nico van Hulst[4] | Bouke van der Zee | |
Bestuur 1993-1994 | Wouter van Aerle | Paul Hoogstede | Ab Egberink | Eert Vellenga | Arwin Waalkens | Louis du Rieu[4] | Nicole Haye | |
Bestuur 1992-1993 | Alfred Griffioen | Rob Huijsmans | Marcel Krikke | |||||
Bestuur 1991-1992 | Jasper van Aalten | Jacqueline de Graaff | t/m juni: Jan van Klink v.a. juni waargenomen door: Wouter Aerle |
Geert Slootweg[4] | Marcel van Bergen | |||
Bestuur 1990-1991 | Michiel van Duuren | Eelco Zijlstra | t/m maart: Harry van der Schoot v.a april: Martijn van der Veer |
Jasper van Alten[4] | ||||
Bestuur 1989-1990 | Kirstin Blezer | Michiel van Duuren | Celine van Dijk | Harry van der Schoot | Jorrit Meyerink | Romhild Hoogeveen[4] | ||
Bestuur 1988-1989 | Jaap Brinkert | Kirstin Blezer | Nienke La Roij | Bart Krutwagen | Anne van Delft | Edo von Morgen & Anno van der Meer[4] |
||
Bestuur 1987-1988 | Andre Middelbos | Peter Kuipers | Gerben Blom | Ewout Kanger | Enno de Haan | Hein van Jaarsveld[4] | ||
Bestuur 1986-1987 | Rob van Kleef | Jaap Brinkert | Jan Harm Mulder | Hugo Kriek | Bart Volgers | Gert Jan Van Hoorn[4] | ||
Bestuur 1985-1986 | Marjoleine van Dootingh | Jaap Rozeboom | Peter van der Linden | Roel Schuring | Han Weegink[4] | Jaap Brinkert | ||
Bestuur 1984-1985 | Paul Klaarwater | Frans Maarse | Sytze Terpstra | Olaf Calis | Theo Schuurman | Marjoleine van Dootingh[4] | ||
Bestuur 1983-1984 | Jos Schotman | Geurt Stuurman | Frans Feil | Olaf Calis | Jan Damhof | Aagje Dijkstra[4] | ||
Bestuur 1982-1983 | Geurt Stuurman | Robert Gerard | Steven-Jan Gerritsen | Rein Sieswerda | Eijte Jansma | Carla Markus[4] | ||
Bestuur 1981-1982 | Anner Eggink | Frans Feil | Steven Jan Gerritsen | Hans Broenink | Robert Gerard[4] | Egbert van Hoorn | ||
Bestuur 1980-1981 | Jasper Straatsma | Robert Oomen | Egbert van Hoorn | Kees Koek | secr./penningm.: Anner Eggink |
Rob de Mare | ||
Bestuur 1979-1980 | Jaap Harlaar | Bert Bultje | Egbert van Hoorn | Fedde Sonnema | Hannely Beune | |||
Bestuur 1978-1979 | Jaap Harlaar | Maarten van Beek | Siebren Weiland | Paul Kho | Wandi van Leeuwen | Hannie Naughton[4] | Robbert Paulussen | |
Bestuur 1977-1978 | Jop van der Werff | Robbert Paulussen | Lex Bosselaar | Peter Lutgendorf | Roelof Rabbers | Arend Kiers[4] | ||
Bestuur 1976-1977 | Gerrit "Kiwi" Smit | Koert van Daalen | Lex Bosselaar | Jaap Harlaar | Tom Vollers | |||
Bestuur 1975-1976 | Jaap Poelman | Gerrit Kamphuis | Peter Verhoeven | Paul Klaarwater | Albert Verver[4] | Tonko Hoeksema | ||
Bestuur 1974-1975 | Jan Sprenger | Jop van der Werff | Peter Verhoeven | Peter Nuijten | Dick van der Starre[4] | Gert-Jan Noordman | ||
Bestuur 1973-1974 | Geert Schuring | Theo Euverman | Marcel v.d. Lee | Volkert Zeijlemaker | Dirk Doornbos[4] | Gert Jan Noordman | ||
Bestuur 1972-1973 | G.G. Oosterhof | Volkert Zeijlemaker | G.N.M. Stokman | N. Mulder | Wout Verwoerd[4] | Paul Gelderloos | ||
Bestuur 1966-1967 | Gert Colenbrander | Willem van der Mast | Albert Jan de Neef | Gerard de Vries | ||||
Bestuur 1964-1965 | Gert Colenbrander |
Voetnoten
- ↑ Eerste Zeilcommissaris als officiële bestuursfunctie
- ↑ 2,0 2,1 2,2 2,3 Was Wedstrijd- en Instructiecommissaris
- ↑ Was Nieuwbouwcommissaris (Nico)
- ↑ 4,00 4,01 4,02 4,03 4,04 4,05 4,06 4,07 4,08 4,09 4,10 4,11 4,12 4,13 4,14 4,15 4,16 4,17 4,18 4,19 4,20 4,21 4,22 4,23 4,24 Was Wedstrijdcommissaris
- ↑ Pas later toegetreden bij gebrek aan full-time penningmeester
- ↑ Eerste PR-commissaris als officiële bestuursfunctie