Lijst met oud-besturen (volledig overzicht): verschil tussen versies

Uit EurosWiki
k
 
(51 tussenliggende versies door 31 gebruikers niet weergegeven)
Regel 4: Regel 4:
  
 
{| {{prettytable}}
 
{| {{prettytable}}
|-
 
! '''bestuursjaar''' || '''thema''' || '''[[Voorzitter]]''' || '''[[Secretaris]]''' || '''[[Penningmeester]]''' || '''[[Materiaalcommissaris|Matco]]''' || '''[[PR-commissaris|PRco]]''' || '''[[Wedstrijdcommissaris|Wedco]]''' || '''[[Algemeen lid]]'''
 
|-
 
| [[Bestuur 2006-2007]] ||  || Inge Boomkamp || Ronald Brugman || Steven te Brinke || Hanneke Vos || Renate Klein-Haneveld || ||
 
|-
 
| [[Bestuur 2005-2006]] || '''Ambitieus''' || Harwin Reemeijer || Menno Tammens || [[Meppel|Rob Koster]] || Hans Bruin || Elske Florijn || Hylco de Boer<ref name="instruco">Was [[Wedstrijd- en Instructiecommissaris]]</ref>||
 
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 2004-2005]] || '''Stuk voor stuk''' || [[Prees|Jurjen Zomerman]] || Eline Rothengatter || Daan Sprünken || Jean-Paul Lekkerkerker || Orla Dijkink || Christien Huisman<ref name="instruco" /> ||
+
! '''bestuursjaar''' || '''motto''' || '''[[Voorzitter]]''' || '''[[Secretaris]]''' || '''[[Penningmeester]]''' || '''[[Materiaalcommissaris|Matco]]''' || '''[[PR-commissaris|PRco]]''' || '''[[Zeilcommissaris|Zeilco]]''' || '''[[Algemeen lid]]'''
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 2003-2004]] || '''Kleintjes''' || Brechtje Riphagen || Tessa Sprunken || Durk Veenstra || Hidde Dijkstra || Peter Paul Lippinkhof || Jeroen Schoenmakers<ref name="instruco" /> ||
+
| [[Bestuur 2022-2023]] || || Rolf van Kleef || Anouska Ruijgrok || Sophie Prins || Teun Mansfelt || Niek Reeze || Jurre Oosterhof ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 2002-2003]] || '''Stuurloos''' || Peter Nes || Bart Schuring || Menno Berens || Bram Stuurman || Corina Meijer|| Tessa Sprunken <ref name="instruco" /> || Renske Gelderloos <ref>Was [[Nieuwbouw commissaris]] (Nico)</ref>
+
| [[Bestuur 2021-2022]] || '''Bakboard''' || Mark van Wijk || Max-Cedric Entz-von Zerssen || Niek Klein Hofmeijer || Joran Groothengel || || ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 2001-2002]] || '''Pyramides''' || Arjan van Hoorn|| [[Praeses|Robert-Jan Zwiers]] || [[Willem Godlieb]] || Anke Logtenberg || Reinder Attema|| Siebe Berveling ||
+
| [[Bestuur 2020-2021]] || '''Schouwspel''' || Tiemen English || Mark van Wijk || Niek Klein Hofmeijer || Joran Groothengel || Tiemen English || Mark van Wijk ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 2000-2001]] || || Sjoerd Peerlkamp|| Gerda Flim || [[BAL|Sjaak Hoekstra]] || [[Fiscus|Manus Barten]] || Harmen Lelivelt|| Edze Kruizinga || [[PR-commissaris Het Bestuur|Pieter Schutyzer]]
+
| [[Bestuur 2019-2020]] || '''Navigatio''' || Ezra van der Ven || Marjan van Dijk || Roussi Roussev || Sven Paternotte || Timber Halbesma || Britt van den Burg ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1999-2000]] || || Remco van Aken || Jantien van Aken || [[ Gebruiker:Roger|Roger Jeurissen]] || Leonie Brunsting || Lennard Beijering || ||
+
| [[Bestuur 2018-2019]] || '''Interimbestuur''' || Jacco Schaft || Lisa Ebben || Jur van Geel ||  || || ||
  |-
 
| [[Bestuur 1998-1999]] ||  || Rutger Jansen || [[Instructie-commissarris_Het Bestuur|Sjoerd Kuipers]] || Marius Biewenga<ref>Pas later toegetreden bij gebrek aan full-time penningmeester</ref> || Karen Reuver || [[Blaatco|Ewout Muis]]<ref>Eerste PR-commissaris als officiële bestuursfunctie</ref> || Maarten Wassink ||
 
|-
 
| [[Bestuur 1997-1998]] || || Agaath Hazenberg || Marjolein v. Klink ||Ester Vrij / Rik Geijsen || Jon Otten || || Koen Klein Koerkamp || Mark Waardenburg
 
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1996-1997]] || || Dennis Keizer || ||Laila Hermsen || Leonie Brunsting || || ||
+
| [[Bestuur 2017-2018]] || '''Boardy McBoardface''' || Jurriaan Sprik || Michiel Bakker || Niels Sulzer || Frans Skarman || Harmen Rockler || Michiel Bakker ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1995-1996]] || || Arjen de Rijke || ||Maarten Reeze || Erwin Bruinsma || || ||
+
| [[Bestuur 2016-2017]] || '''A-Tack''' || Gerard van Leeuwe || Robert Büß || Jacco Schaft || Jelle Fokkema || Robert Büß || Ewoud Groeneveld ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1994-1995]] || || Nicolette du Rieu || ||Marc Evers || Ronny van't Oever || || ||
+
| [[Bestuur 2015-2016]] || '''Zonnekoers''' || Jelle Doorn || Dorien Stroeve || Ineke Visser || Bram Bicker Caarten || Jelle Doorn || Dorien Stroeve ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1993-1994]] || || Wouter van Aerle || ||Ab Egberink || Eert Vellenga || || ||
+
| [[Bestuur 2014-2015]] || '''Door de Wind''' || Tom Morsink || Wouter van Agen || Martijn de Bijl || Wouter van Agen || Martijn de Bijl || Tom Morsink ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1992-1993]] || || Alfred Griffioen || ||Rob Huijsmans || Marcel Krikke || || ||
+
| [[Bestuur 2013-2014]] || '''Lange slag''' || Madelon Voets || Hylke van der Wel || Kasper van Loobergen || Herjan Treurniet || Sam de Roover || Herjan Treurniet ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1991-1992]] || || Jasper van Aalten || ||Jacqueline de Graaff || t/m juni Jan van Klink v.a. juni waargenomen door Wouter Aerle
+
| [[Bestuur 2012-2013]] || '''Afkruisen''' || Jelmar Huizinga || Iris Stins || Iris Stins || Abel Gerritse || Arthur Vogelzang || Abel Gerritse ||
|| || ||
 
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1990-1991]] || || Michiel van Duuren || ||Eelco Zijlstra || t/m maart Harry van der Schoot
+
| [[Bestuur 2011-2012]] || '''Optimistich''' || Jasper Versteegh || Mariska van Essen || Denise van Brenk || Bas Lahuis || Tjibbe van der Laan || Serena Dorrestijn ||
v.a April Martijn van der Veer
 
|| || ||
 
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1989-1990]] || || Kirstin Blezer || ||Celine van Dijk || Harry van der Schoot || || ||
+
| [[Bestuur 2010-2011]] || '''Schoon Schip''' || Bas Ooms || Ingrid Koopmans || Seakle Louwsma || Cor Huisman || Anouk Hol || ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1988-1989]] || || Jaap Brinkert || ||Nienke La Roij || Bart Krutwagen || || ||
+
| [[Bestuur 2009-2010]] || || Jeroen Oortwijn || Annelies Rave || Arjan Bosscha || Jeroen Oortwijn || Arjan Bosscha || ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1987-1988]] || || Andre Middelbos || ||Gerben Blom || Ewout Kanger || || ||
+
| [[Interimbestuur 2009]] || || IJsbrand Visser || Annelies Rave || Arjan Bosscha || Jeroen Oortwijn || Arjan Bosscha || ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1986-1987]] || || Rob van Kleef || ||Jan Harm Mulder || Hugo Kriek || || ||
+
| [[Bestuur 2008-2009]] || || Roland van Dijk || Renate Klein Haneveld || Anne Visscher || Frederik Koopman || Rinse Joustra || Anne Visscher ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1985-1986]] || || Marjoleine van Dootingh || ||Peter van der Linden || Roel Schuring || || ||
+
| [[Bestuur 2007-2008]] || || Diederik Keij || Jenny Vlemmings || Frans de Vries || Jord van der Vliet || Jeroen Harmsen || Friso Bergsma<ref>Eerste [[Zeilcommissaris]] als officiële bestuursfunctie</ref> ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1984-1985]] || || Paul Klaarwater || ||Sytze Terpstra || Olaf Calis || || ||
+
| [[Bestuur 2006-2007]] || '''Blond Bloed''' || Inge Boomkamp || Ronald Burgman || Steven te Brinke || Hanneke Vos || Renate Klein Haneveld ||   ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1983-1984]] || || Jos Schotman || ||Frans Feil || Olaf Calis || || ||
+
| [[Bestuur 2005-2006]] || '''Ambitieus''' || Harwin Reemeijer || Menno Tammens || [[Meppel|Rob Koster]] || Hans Bruin || Elske Florijn || Hylco de Boer<ref name="instruco">Was [[Wedstrijd- en Instructiecommissaris]]</ref> ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1982-1983]] || || Geert Stuurman || ||Steven-Jan Gerritsen || Rein Sieswera (?)|| || ||
+
| [[Bestuur 2004-2005]] || '''Stuk voor stuk''' || [[Prees|Jurjen Zomerman]] || Eline Rothengatter || Daan Sprünken || Jean-Paul Lekkerkerker || Orla Dijkink || Christien Huisman<ref name="instruco" /> ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1981-1982]] || || || ||Steven-Jan Gerritsen || Hans Broenink || || ||
+
| [[Bestuur 2003-2004]] || '''Kleintjes''' || Brechtje Riphagen || Tessa Sprunken || Durk Veenstra || Hidde Dijkstra || Peter Paul Lippinkhof || Jeroen Schoenmakers<ref name="instruco" /> ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1980-1981]] || || || ||Egbert van Hoorn || Kees Koek || || ||
+
| [[Bestuur 2002-2003]] || '''Stuurloos''' || Peter Nes || Bart Schuring || Menno Berens || Bram Stuurman || Corina Meijer || Tessa Sprunken <ref name="instruco" /> || Renske Gelderloos <ref>Was [[Nieuwbouwcommissaris]] (Nico)</ref>
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1979-1980]] || || || || || Fedde Sonnema || || ||
+
| [[Bestuur 2001-2002]] || '''Pyramides''' || Arjan van Hoorn|| Robert-Jan Zwiers || [[Willem Godlieb]] || Anke Logtenberg || Reinder Attema|| Siebe Berveling<ref name="wedco">Was [[Wedstrijdcommissaris]]</ref>||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1978-1979]] || || || ||Siebren Weiland || || || ||
+
| [[Bestuur 2000-2001]] ||   || Sjoerd Peerlkamp|| Gerda Flim || Sjaak Hoekstra || Manus Barten || Harmen Lelivelt|| Edze Kruizinga<ref name="wedco" /> || Pieter Schutyzer
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1977-1978]] || || || ||Lex Bosselaar || || || ||
+
| [[Bestuur 1999-2000]] ||   || Remco van Aken || Jantien van Aken || [[ Gebruiker:Roger|Roger Jeurissen]] || || Lennard Beijering || || Leonie Brunsting
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1976-1977]] || || || ||Lex Bosselaar || || || ||
+
| [[Bestuur 1998-1999]] ||   || Rutger Jansen || Sjoerd Kuipers || Marius Biewenga<ref>Pas later toegetreden bij gebrek aan full-time penningmeester</ref> || Karen Reuver || Ewout Muis<ref>Eerste PR-commissaris als officiële bestuursfunctie</ref> || Maarten Wassink <ref name="wedco" /> ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1975-1976]] || || || ||Peter Verhoeven || || || ||
+
| [[Bestuur 1997-1998]] ||   || Agaath Hazenberg || Marjolein v. Klink ||Ester Vrij / Rik Geijsen || Jon Otten || || Koen Klein Koerkamp<ref name="wedco" />  || Mark Waardenburg
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1974-1975]] || || || ||Peter Verhoeven || || || ||
+
| [[Bestuur 1996-1997]] ||   || Dennis Keizer || Linda Vonhoff ||Laila Hermsen || Leonie Brunsting || Merijn Jenne|| Ivo <ref name="wedco" /> ||
 
|-
 
|-
| [[Bestuur 1973-1974]] || || || ||Gerard Stokman || || || ||
+
| [[Bestuur 1995-1996]] ||   || Arjen de Rijke || Veronique Veen ||Maarten Reeze || Erwin Bruinsma || || Josien Krijgsman<ref name="wedco" />  || Chris Reudink &<br> Martine Zwiers 
 
|-
 
|-
  |}
+
| [[Bestuur 1994-1995]] ||  || Nicolette du Rieu || Job Heimerikx ||Marc Evers || Ronny van't Oever ||Arnoud Luijten ||Nico van Hulst<ref name="wedco" /> ||Bouke van der Zee
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1993-1994]] ||  || Wouter van Aerle || Paul Hoogstede || Ab Egberink || Eert Vellenga || Arwin Waalkens || Louis du Rieu<ref name="wedco" /> || Nicole Haye
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1992-1993]] ||  || Alfred Griffioen || ||Rob Huijsmans || Marcel Krikke || || ||
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1991-1992]] ||  || Jasper van Aalten || ||Jacqueline de Graaff || ''t/m juni:''<br> Jan van Klink <br>''v.a. juni waargenomen door:''<br> Wouter Aerle || ||Geert Slootweg<ref name="wedco" /> || Marcel van Bergen
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1990-1991]] ||  || Michiel van Duuren || ||Eelco Zijlstra || ''t/m maart:''<br> Harry van der Schoot<br>''v.a april:''<br>Martijn van der Veer || || Jasper van Alten<ref name="wedco" />||
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1989-1990]] ||  || Kirstin Blezer || Michiel van Duuren||Celine van Dijk || Harry van der Schoot || Jorrit Meyerink|| Romhild Hoogeveen<ref name="wedco" />  ||
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1988-1989]] ||  || Jaap Brinkert || Kirstin Blezer || Nienke La Roij || Bart Krutwagen || Anne van Delft || Edo von Morgen &<br> Anno van der Meer<ref name="wedco" /> ||
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1987-1988]] ||  || Andre Middelbos || Peter Kuipers || Gerben Blom || Ewout Kanger ||Enno de Haan ||Hein van Jaarsveld<ref name="wedco" /> ||
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1986-1987]] ||  || Rob van Kleef || Jaap Brinkert || Jan Harm Mulder || Hugo Kriek ||Bart Volgers ||Gert Jan Van Hoorn<ref name="wedco" /> ||
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1985-1986]] ||  || Marjoleine van Dootingh || Jaap Rozeboom || Peter van der Linden || Roel Schuring || ||Han Weegink<ref name="wedco" /> || Jaap Brinkert
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1984-1985]] ||  || Paul Klaarwater || Frans Maarse || Sytze Terpstra || Olaf Calis ||Theo Schuurman ||Marjoleine van Dootingh<ref name="wedco" /> ||
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1983-1984]] ||  || Jos Schotman || Geurt Stuurman || Frans Feil || Olaf Calis ||Jan Damhof ||Aagje Dijkstra<ref name="wedco" /> ||
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1982-1983]] ||  || Geurt Stuurman || Robert Gerard || Steven-Jan Gerritsen || Rein Sieswerda ||Eijte Jansma ||Carla Markus<ref name="wedco" /> ||
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1981-1982]] ||  || Anner Eggink || Frans Feil || Steven Jan Gerritsen || Hans Broenink ||  ||Robert Gerard<ref name="wedco" /> ||Egbert van Hoorn
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1980-1981]] ||  || Jasper Straatsma || Robert Oomen || Egbert van Hoorn || Kees Koek || secr./penningm.:<br> Anner Eggink || ||Rob de Mare
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1979-1980]] ||  || Jaap Harlaar || Bert Bultje ||Egbert van Hoorn ||Fedde Sonnema || || ||Hannely Beune
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1978-1979]] ||  || Jaap Harlaar || Maarten van Beek || Siebren Weiland || Paul Kho || Wandi van Leeuwen || Hannie Naughton<ref name="wedco" /> || Robbert Paulussen
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1977-1978]] ||  || Jop van der Werff || Robbert Paulussen || Lex Bosselaar || Peter Lutgendorf || Roelof Rabbers || Arend Kiers<ref name="wedco" /> ||
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1976-1977]] ||  || Gerrit "Kiwi" Smit || Koert van Daalen || Lex Bosselaar ||Jaap Harlaar || || ||Tom Vollers
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1975-1976]] ||  || Jaap Poelman || Gerrit Kamphuis || Peter Verhoeven || Paul Klaarwater || || Albert Verver<ref name="wedco" /> || Tonko Hoeksema
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1974-1975]] ||  || Jan Sprenger || Jop van der Werff || Peter Verhoeven || Peter Nuijten || || Dick van der Starre<ref name="wedco" /> || Gert-Jan Noordman
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1973-1974]] ||  || Geert Schuring || Theo Euverman || Marcel v.d. Lee || Volkert Zeijlemaker || || Dirk Doornbos<ref name="wedco" />|| Gert Jan Noordman
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1972-1973]] ||  || G.G. Oosterhof || Volkert Zeijlemaker || G.N.M. Stokman || N. Mulder ||  || Wout Verwoerd<ref name="wedco" /> || Paul Gelderloos
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1966-1967]] ||  || Gert Colenbrander || Willem van der Mast || Albert Jan de Neef || Gerard de Vries ||  ||  ||
 +
|-
 +
| [[Bestuur 1964-1965]] ||  || Gert Colenbrander ||  ||  ||  || || ||
 +
|}
  
 
==Voetnoten==
 
==Voetnoten==

Huidige versie van 28 nov 2022 om 15:47

Een beknopter overzicht van deze pagina is hier te zien.

Dit is een lijst met alle bestuursleden die bekend zijn.

bestuursjaar motto Voorzitter Secretaris Penningmeester Matco PRco Zeilco Algemeen lid
Bestuur 2022-2023 Rolf van Kleef Anouska Ruijgrok Sophie Prins Teun Mansfelt Niek Reeze Jurre Oosterhof
Bestuur 2021-2022 Bakboard Mark van Wijk Max-Cedric Entz-von Zerssen Niek Klein Hofmeijer Joran Groothengel
Bestuur 2020-2021 Schouwspel Tiemen English Mark van Wijk Niek Klein Hofmeijer Joran Groothengel Tiemen English Mark van Wijk
Bestuur 2019-2020 Navigatio Ezra van der Ven Marjan van Dijk Roussi Roussev Sven Paternotte Timber Halbesma Britt van den Burg
Bestuur 2018-2019 Interimbestuur Jacco Schaft Lisa Ebben Jur van Geel
Bestuur 2017-2018 Boardy McBoardface Jurriaan Sprik Michiel Bakker Niels Sulzer Frans Skarman Harmen Rockler Michiel Bakker
Bestuur 2016-2017 A-Tack Gerard van Leeuwe Robert Büß Jacco Schaft Jelle Fokkema Robert Büß Ewoud Groeneveld
Bestuur 2015-2016 Zonnekoers Jelle Doorn Dorien Stroeve Ineke Visser Bram Bicker Caarten Jelle Doorn Dorien Stroeve
Bestuur 2014-2015 Door de Wind Tom Morsink Wouter van Agen Martijn de Bijl Wouter van Agen Martijn de Bijl Tom Morsink
Bestuur 2013-2014 Lange slag Madelon Voets Hylke van der Wel Kasper van Loobergen Herjan Treurniet Sam de Roover Herjan Treurniet
Bestuur 2012-2013 Afkruisen Jelmar Huizinga Iris Stins Iris Stins Abel Gerritse Arthur Vogelzang Abel Gerritse
Bestuur 2011-2012 Optimistich Jasper Versteegh Mariska van Essen Denise van Brenk Bas Lahuis Tjibbe van der Laan Serena Dorrestijn
Bestuur 2010-2011 Schoon Schip Bas Ooms Ingrid Koopmans Seakle Louwsma Cor Huisman Anouk Hol
Bestuur 2009-2010 Jeroen Oortwijn Annelies Rave Arjan Bosscha Jeroen Oortwijn Arjan Bosscha
Interimbestuur 2009 IJsbrand Visser Annelies Rave Arjan Bosscha Jeroen Oortwijn Arjan Bosscha
Bestuur 2008-2009 Roland van Dijk Renate Klein Haneveld Anne Visscher Frederik Koopman Rinse Joustra Anne Visscher
Bestuur 2007-2008 Diederik Keij Jenny Vlemmings Frans de Vries Jord van der Vliet Jeroen Harmsen Friso Bergsma[1]
Bestuur 2006-2007 Blond Bloed Inge Boomkamp Ronald Burgman Steven te Brinke Hanneke Vos Renate Klein Haneveld
Bestuur 2005-2006 Ambitieus Harwin Reemeijer Menno Tammens Rob Koster Hans Bruin Elske Florijn Hylco de Boer[2]
Bestuur 2004-2005 Stuk voor stuk Jurjen Zomerman Eline Rothengatter Daan Sprünken Jean-Paul Lekkerkerker Orla Dijkink Christien Huisman[2]
Bestuur 2003-2004 Kleintjes Brechtje Riphagen Tessa Sprunken Durk Veenstra Hidde Dijkstra Peter Paul Lippinkhof Jeroen Schoenmakers[2]
Bestuur 2002-2003 Stuurloos Peter Nes Bart Schuring Menno Berens Bram Stuurman Corina Meijer Tessa Sprunken [2] Renske Gelderloos [3]
Bestuur 2001-2002 Pyramides Arjan van Hoorn Robert-Jan Zwiers Willem Godlieb Anke Logtenberg Reinder Attema Siebe Berveling[4]
Bestuur 2000-2001 Sjoerd Peerlkamp Gerda Flim Sjaak Hoekstra Manus Barten Harmen Lelivelt Edze Kruizinga[4] Pieter Schutyzer
Bestuur 1999-2000 Remco van Aken Jantien van Aken Roger Jeurissen Lennard Beijering Leonie Brunsting
Bestuur 1998-1999 Rutger Jansen Sjoerd Kuipers Marius Biewenga[5] Karen Reuver Ewout Muis[6] Maarten Wassink [4]
Bestuur 1997-1998 Agaath Hazenberg Marjolein v. Klink Ester Vrij / Rik Geijsen Jon Otten Koen Klein Koerkamp[4] Mark Waardenburg
Bestuur 1996-1997 Dennis Keizer Linda Vonhoff Laila Hermsen Leonie Brunsting Merijn Jenne Ivo [4]
Bestuur 1995-1996 Arjen de Rijke Veronique Veen Maarten Reeze Erwin Bruinsma Josien Krijgsman[4] Chris Reudink &
Martine Zwiers
Bestuur 1994-1995 Nicolette du Rieu Job Heimerikx Marc Evers Ronny van't Oever Arnoud Luijten Nico van Hulst[4] Bouke van der Zee
Bestuur 1993-1994 Wouter van Aerle Paul Hoogstede Ab Egberink Eert Vellenga Arwin Waalkens Louis du Rieu[4] Nicole Haye
Bestuur 1992-1993 Alfred Griffioen Rob Huijsmans Marcel Krikke
Bestuur 1991-1992 Jasper van Aalten Jacqueline de Graaff t/m juni:
Jan van Klink
v.a. juni waargenomen door:
Wouter Aerle
Geert Slootweg[4] Marcel van Bergen
Bestuur 1990-1991 Michiel van Duuren Eelco Zijlstra t/m maart:
Harry van der Schoot
v.a april:
Martijn van der Veer
Jasper van Alten[4]
Bestuur 1989-1990 Kirstin Blezer Michiel van Duuren Celine van Dijk Harry van der Schoot Jorrit Meyerink Romhild Hoogeveen[4]
Bestuur 1988-1989 Jaap Brinkert Kirstin Blezer Nienke La Roij Bart Krutwagen Anne van Delft Edo von Morgen &
Anno van der Meer[4]
Bestuur 1987-1988 Andre Middelbos Peter Kuipers Gerben Blom Ewout Kanger Enno de Haan Hein van Jaarsveld[4]
Bestuur 1986-1987 Rob van Kleef Jaap Brinkert Jan Harm Mulder Hugo Kriek Bart Volgers Gert Jan Van Hoorn[4]
Bestuur 1985-1986 Marjoleine van Dootingh Jaap Rozeboom Peter van der Linden Roel Schuring Han Weegink[4] Jaap Brinkert
Bestuur 1984-1985 Paul Klaarwater Frans Maarse Sytze Terpstra Olaf Calis Theo Schuurman Marjoleine van Dootingh[4]
Bestuur 1983-1984 Jos Schotman Geurt Stuurman Frans Feil Olaf Calis Jan Damhof Aagje Dijkstra[4]
Bestuur 1982-1983 Geurt Stuurman Robert Gerard Steven-Jan Gerritsen Rein Sieswerda Eijte Jansma Carla Markus[4]
Bestuur 1981-1982 Anner Eggink Frans Feil Steven Jan Gerritsen Hans Broenink Robert Gerard[4] Egbert van Hoorn
Bestuur 1980-1981 Jasper Straatsma Robert Oomen Egbert van Hoorn Kees Koek secr./penningm.:
Anner Eggink
Rob de Mare
Bestuur 1979-1980 Jaap Harlaar Bert Bultje Egbert van Hoorn Fedde Sonnema Hannely Beune
Bestuur 1978-1979 Jaap Harlaar Maarten van Beek Siebren Weiland Paul Kho Wandi van Leeuwen Hannie Naughton[4] Robbert Paulussen
Bestuur 1977-1978 Jop van der Werff Robbert Paulussen Lex Bosselaar Peter Lutgendorf Roelof Rabbers Arend Kiers[4]
Bestuur 1976-1977 Gerrit "Kiwi" Smit Koert van Daalen Lex Bosselaar Jaap Harlaar Tom Vollers
Bestuur 1975-1976 Jaap Poelman Gerrit Kamphuis Peter Verhoeven Paul Klaarwater Albert Verver[4] Tonko Hoeksema
Bestuur 1974-1975 Jan Sprenger Jop van der Werff Peter Verhoeven Peter Nuijten Dick van der Starre[4] Gert-Jan Noordman
Bestuur 1973-1974 Geert Schuring Theo Euverman Marcel v.d. Lee Volkert Zeijlemaker Dirk Doornbos[4] Gert Jan Noordman
Bestuur 1972-1973 G.G. Oosterhof Volkert Zeijlemaker G.N.M. Stokman N. Mulder Wout Verwoerd[4] Paul Gelderloos
Bestuur 1966-1967 Gert Colenbrander Willem van der Mast Albert Jan de Neef Gerard de Vries
Bestuur 1964-1965 Gert Colenbrander

Voetnoten

  1. Eerste Zeilcommissaris als officiële bestuursfunctie
  2. 2,0 2,1 2,2 2,3 Was Wedstrijd- en Instructiecommissaris
  3. Was Nieuwbouwcommissaris (Nico)
  4. 4,00 4,01 4,02 4,03 4,04 4,05 4,06 4,07 4,08 4,09 4,10 4,11 4,12 4,13 4,14 4,15 4,16 4,17 4,18 4,19 4,20 4,21 4,22 4,23 4,24 Was Wedstrijdcommissaris
  5. Pas later toegetreden bij gebrek aan full-time penningmeester
  6. Eerste PR-commissaris als officiële bestuursfunctie