Bemanningsindeling 2017: verschil tussen versies

Uit EurosWiki
k
k
Regel 46: Regel 46:
 
| za-zo || 24-25 juni || JurJur || Niels/Iris? || Martijn || Rosa ||
 
| za-zo || 24-25 juni || JurJur || Niels/Iris? || Martijn || Rosa ||
 
|-
 
|-
| za-zo || 1-2 juli || Groep Durk || Jord || Arthur || Jelle W || Gevaren met leden
+
| za-zo || 1-2 juli || Bonusweekend Ebenhaëzer || Jord || Arthur || Jelle W || <font color="red">Groep Durk vervalt</font>, in plaats hiervan met leden gevaren
 
|-
 
|-
 
| vr || 7 juli || Overvaart naar Akkrum || || Arthur || Tom ||
 
| vr || 7 juli || Overvaart naar Akkrum || || Arthur || Tom ||

Versie van 5 jul 2017 14:55

Dag Datum Groep Zeilschipper Motorschipper Maten Opmerkingen
za-zo 25-26 maart Heenvaart Martijn & Tjibbe Jelle W & Ewoud
vr 31 maart Examen Martijn & Tjibbe & Frederik
za 1 april Terugvaart Martijn & Tjibbe & Frederik
vr 21 april Heenvaart Martijn Tom & Jop
za-zo 22-23 april Heenvaart Tjibbe Arthur Tom & Jelle D & Jelle W & Jop
za-zo 29-30 april van Leeuwe Jord Tom & Martijn V
za-zo 6-7 mei Optie Rosa & Ewoud Niet gevaren
za-zo 13-14 mei Yorinf Tjibbe Arthur Jelmar
vr 19 mei Overvaart naar Akkrum Martijn Jop
za-zo 20-21 mei VJI Niels Rosa & Jop
ma 22 mei Overvaart naar Heeg Tjibbe Jop
wo 24 mei Overvaart naar Workum Martijn Ewoud & Martijn V
do t/m zo 25 t/m 28 mei Vaya con Dios Tjibbe Martijn Heleen
za t/m ma 3 t/m 5 juni Debora-PP Jord Jelle W & Jelle D
vr 9 juni Oud leden zeildag Tjibbe Tom & Jop
za-zo 10-11 juni Op naar Pampus Vacature Tom & Jop Vervalt
vr 16 juni Overvaart Martijn Rosa & Martijn V
za-zo 17-18 juni Proto Niels Rosa & Martijn V
za-zo 24-25 juni JurJur Niels/Iris? Martijn Rosa
za-zo 1-2 juli Bonusweekend Ebenhaëzer Jord Arthur Jelle W Groep Durk vervalt, in plaats hiervan met leden gevaren
vr 7 juli Overvaart naar Akkrum Arthur Tom
za t/m vr 8 t/m 14 juli FZW Martijn Tom & Jelle D & Jelmar & Ewoud
za-zo 15-16 juli Wazig Tjibbe Arthur Martijn V
ma t/m vr 17 t/m 20 juli Instructieweek Arthur Rosa & Heleen & Jop
za t/m vr 22 t/m 28 juli Waddenweek I Tjibbe Tom & Jelmar
za t/m vr 29 juli t/m 4 augustus Waddenweek II Jord Martijn Rosa
ma t/m vr 7 t/m 11 augustus Instructieweek Martijn Rosa & Martijn V & Jelle W
za-zo 12-13 augustus Tobias-Heleen Willem Arthur Jelmar
vr t/m zo 18 t/m 27 augustus IFKS Iris Tom & Martijn V
vr t/m zo 1 t/m 3 september Horsthuis Tjibbe? Tom & Jelle D
vr 8 september Overvaart naar Akkrum Martijn Jop
za-zo 9-10 september NJI 1 Jord Martijn Jop
za-zo 16-17 september NJI 2 Tjibbe Arthur Heleen
ma 18 september Overvaart naar Workum Martijn & Arthur
za-zo 23-24 september Sportraad Tjibbe Tom & Jelmar
za-zo 30 september - 1 oktober Optie Niels Arthur Ewoud
za-zo 7-8 oktober Groep Jord Jord Tom & Jelle W
vr 13 oktober Overvaart naar Enkhuizen Iris & Tjibbe Martijn Martijn V
za-zo 14-15 oktober Klipperrace Iris & Tjibbe Martijn Martijn V
za-zo 21-22 oktober Xoun Jord Arthur Ewoud
za-zo 28-29 oktober Wetterwille Tjibbe Martijn Jelle W