Bemanningsindeling 2010: verschil tussen versies

Uit EurosWiki
Regel 25: Regel 25:
 
| Nocht & Focht (Durk)|| za 19 jun || zo 20 jun || Rob || Niels || Frederik
 
| Nocht & Focht (Durk)|| za 19 jun || zo 20 jun || Rob || Niels || Frederik
 
|-
 
|-
| Dreghtvaerders|| za 26 jun || zo 27 jun || Ewout || ? || Tjibbe
+
| Dreghtvaerders|| za 26 jun || zo 27 jun || Ewout || || Tjibbe, Bas
 
|-
 
|-
 
| Tranquillum|| za 3 jul || zo 4 jul || Frans || IJsbrand || Frederik, Wietse
 
| Tranquillum|| za 3 jul || zo 4 jul || Frans || IJsbrand || Frederik, Wietse

Versie van 22 jun 2010 17:39

Evenement Begin Eind Zeilschipper Motorschipper Maat
Heenvaart za 24 apr zo 25 apr Rob Bas, Jord
Sailing Studs za 1 mei zo 2 mei Carl Willem Bas
VJI za 8 mei zo 9 mei Gart IJsbrand Frederik
ESN za 15 mei zo 16 mei Rob Willem Lars
Piazza Natura vr 21 mei vr 21 mei Rob Willem Cor
Oud leden za 22 mei ma 24 mei Ellert Willem Cor
EJE za 29 mei zo 30 mei Frans Wietse
Sophia Zeilt ma 31 mei vr 4 jun Gart Willem ?Lars?
Wazig za 5 jun zo 6 jun Frans IJsbrand Bas
Reinder za 12 jun zo 13 jun Carl Tjibbe
Nocht & Focht (Durk) za 19 jun zo 20 jun Rob Niels Frederik
Dreghtvaerders za 26 jun zo 27 jun Ewout Tjibbe, Bas
Tranquillum za 3 jul zo 4 jul Frans IJsbrand Frederik, Wietse
I-Midweek1 ma 5 jul vr 9 jul IJsbrand Frederik, Wietse
IW2 za 10 jul vr 16 jul Niels Bas, Tjibbe, Jord
WW1 za 17 jul vr 23 jul Frans Willem Wietse
WW2 Weekend za 24 jul zo 25 jul Rob Niels Jord
WW2 Midweek ma 26 jul vr 30 jul Frans Niels Jord
Roompot?? za 31 jul zo 1 aug Ewout Orla Bas
Lege Midweek ma 2 aug vr 6 aug Arjan Frederik Lars
Keientrekkers za 7 aug zo 8 aug Rob Willem Frederik
Lege Midweek ma 9 aug vr 13 aug Rob Orla Lars
Zee-thee za 14 aug zo 15 aug Lennard Wietse Bas
Orionis ma 16 aug vr 20 aug Jurjen Niels Lars
Ricaroo za 21 aug zo 22 aug Arjan Willem Wietse
Ouwe lullen moeten weg ma 23 aug vr 27 aug Carl ?Maaike of Rob? Tjibbe
Oud-sportraad za 28 aug zo 29 aug Vacature Orla Tjibbe
Cpl25 za 4 sep zo 5 sep Carl Willem Frederik
NJI 1 za 11 sep zo 12 sep Frans Orla Wietse
NJI 2 za 18 sep zo 19 sep Jurjen Niels Cor
WOIO za 25 sep zo 26 sep Frans Orla Bas
Xounboord za 2 okt zo 3 okt Carl Niels Bas
Klipperrace vr 8 okt ma 11 okt Carl, Rob IJsbrand Jord
SVO za 16 okt zo 17 okt Arjan Orla Lars
Hardzeildagen vr 22 okt zo 24 okt Ewout, Jurjen IJsbrand Tjibbe
Terugvaart ma 25 okt zo 31 okt