Bemanningsindeling 2008: verschil tussen versies

Uit EurosWiki
Regel 9: Regel 9:
 
  | [[Intro|Voorjaarsintro]] || za 19 apr || zo 20 apr || Gart ||  || Jord, Wietse
 
  | [[Intro|Voorjaarsintro]] || za 19 apr || zo 20 apr || Gart ||  || Jord, Wietse
 
|-
 
|-
  | overvaren Akkrum-Workum || ma 21 apr ||  || || Willem || ???
+
  | overvaren Akkrum-Workum || ma 21 apr ||  || || Willem || Jord
 
|-
 
|-
 
  | Biergeus || vr 25 apr || zo 27 apr || Gart || Rob || Jurjen
 
  | Biergeus || vr 25 apr || zo 27 apr || Gart || Rob || Jurjen

Versie van 7 apr 2008 15:21

Versie 23 maart 2008 met kleine aanpassingen tot 7 april 2008

Evenement Begin Eind Zeilschipper Motorschipper Maat
Doorzeil za 12 apr zo 13 apr Ewout Niels, Renate
Voorjaarsintro za 19 apr zo 20 apr Gart Jord, Wietse
overvaren Akkrum-Workum ma 21 apr Willem Jord
Biergeus vr 25 apr zo 27 apr Gart Rob Jurjen
??? ma 28 apr wo 30 apr Sjors ??? ???
Wat nou Wad? do 1 mei zo 4 mei Carl Willem IJsbrand
Oudleden za 10 mei ma 12 mei Bart Willem Cor
Yup en Co za 17 mei zo 18 mei Ellert Orla Wietse
Instructiemidweek 1 ma 19 mei do 22 mei Willem Frans, Niels, Renate
FCRE vr 23 mei Carl Frans, Niels
Eniac za 24 mei zo 25 mei Carl Rob Jurjen
Instructiemidweek 2 ma 26 mei vr 30 mei Gart Frans, Niels, Renate
Eerstejaarsevenement za 31 mei zo 1 juni Bart Orla Jurjen
Blauwe Schuit ma 2 juni vr 6 juni Ellert Niels
Reinder za 7 juni zo 8 juni Sjors Jord, IJsbrand
Sophia Zeilt!? ma 9 juni vr 13 juni Arjan Cor, Renate
Durk za 14 juni zo 15 juni Reinder Frans, Wietse
Geo za 21 juni zo 22 juni Ewout Willem Cor
Unitas za 28 juni zo 29 juni Sjors Rob Ronald
Relboord ma 30 juni vr 4 juli Lennard Wietse
Instructieweek 1 za 5 juli vr 11 juli Willem Niels, Ronald, IJsbrand
Instructieweek 2 za 12 juli vr 18 julie Orla Cor, Jord, Wietse
Waddenweek 1 za 19 juli vr 25 juli Carl Rob Jurjen
Waddenweek 2/Nuldejaarsevenement za 26 juli vr 1 aug Gart Maaike Frans
Zee-Thee za 2 aug zo 3 aug Lennard Rob Ronald
Ricaro ma 4 aug vr 8 aug Arjan Cor, Ronald
??? za 9 aug zo 10 aug Ewout PP Wietse
Orionis ma 11 aug vr 15 aug Lennard PP Jurjen
Keientrekkes za 16 aug zo 17 aug Bart Maaike Ronald
WOIO ma 18 aug vr 22 aug Gart Maaike Renate
Gerwiggeltje za 23 aug zo 24 aug Arjan PP Jord
Ouwe Lullen ma 25 aug vr 28 aug Ellert Cor, Jord
Oud Sportraad za 29 aug zo 30 aug Reinder Orla IJsbrand
Horsthuis za 6 spt zo 7 spt Bart Willem Renate
Najaarsintro 1 za 13 spt zo 14 spt Bart Rob Frans
Najaarsintro 2 za 20 spt zo 21 spt Ewout Orla Wietse
Wazig za 27 spt zo 28 spt Bart, Reinder Rob Ronald, IJsbrand
Wannet za 4 okt zo 5 okt Bart Orla Niels
Klipperrace vr 10 okt zo 12 okt Arjan, Carl PP Jord
SVO za 17 okt zo 18 okt Ewout Orla Renate
Muiderhardzeildagen vr 24 okt zo 26 okt Ellert, Ewout Willem IJsbrand
Terugvaart ma 27 okt do 30 okt ??? ???