https://www.euroszeilen.utwente.nl/euroswiki/api.php?action=feedcontributions&user=85.113.254.210&feedformat=atom
EurosWiki - Gebruikersbijdragen [nl]
2024-03-28T12:09:16Z
Gebruikersbijdragen
MediaWiki 1.35.2
https://www.euroszeilen.utwente.nl/euroswiki/index.php?title=Lijst_met_oud-besturen_(volledig_overzicht)&diff=2537
Lijst met oud-besturen (volledig overzicht)
2008-12-03T15:51:30Z
<p>85.113.254.210: </p>
<hr />
<div>Een beknopter overzicht van deze pagina is [[Lijst met oud-besturen|hier]] te zien.<br />
<br />
Dit is een lijst met alle bestuursleden die bekend zijn. <br />
<br />
{| {{prettytable}}<br />
|-<br />
! '''bestuursjaar''' || '''bijnaam''' || '''[[Voorzitter]]''' || '''[[Secretaris]]''' || '''[[Penningmeester]]''' || '''[[Materiaalcommissaris|Matco]]''' || '''[[PR-commissaris|PRco]]''' || '''[[Wedstrijdcommissaris|Wedco]]''' || '''[[Algemeen lid]]'''<br />
|-<br />
| [[Bestuur 2008-2009]] || || Roland van Dijk || Renate Klein Haneveld || Anne Visscher || Frederik Koopman || Rinse Joustra || ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 2007-2008]] || || Diederik Keij || Jenny Vlemmings || Frans de Vries || Jord van der Vliet || Jeroen Harmsen || Friso Bergsma ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 2006-2007]] || '''Blond Bloed''' || Inge Boomkamp || Ronald Burgman || Steven te Brinke || Hanneke Vos || Renate Klein Haneveld || ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 2005-2006]] || '''Ambitieus''' || Harwin Reemeijer || Menno Tammens || [[Meppel|Rob Koster]] || Hans Bruin || Elske Florijn || Hylco de Boer<ref name="instruco">Was [[Wedstrijd- en Instructiecommissaris]]</ref>||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 2004-2005]] || '''Stuk voor stuk''' || [[Prees|Jurjen Zomerman]] || Eline Rothengatter || Daan Sprünken || Jean-Paul Lekkerkerker || Orla Dijkink || Christien Huisman<ref name="instruco" /> ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 2003-2004]] || '''Kleintjes''' || Brechtje Riphagen || Tessa Sprunken || Durk Veenstra || Hidde Dijkstra || Peter Paul Lippinkhof || Jeroen Schoenmakers<ref name="instruco" /> ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 2002-2003]] || '''Stuurloos''' || Peter Nes || Bart Schuring || Menno Berens || Bram Stuurman || Corina Meijer|| Tessa Sprunken <ref name="instruco" /> || Renske Gelderloos <ref>Was [[Nieuwbouwcommissaris]] (Nico)</ref><br />
|-<br />
| [[Bestuur 2001-2002]] || '''Pyramides''' || Arjan van Hoorn|| Robert-Jan Zwiers || [[Willem Godlieb]] || Anke Logtenberg || Reinder Attema|| Siebe Berveling ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 2000-2001]] || || Sjoerd Peerlkamp|| Gerda Flim || Sjaak Hoekstra || Manus Barten || Harmen Lelivelt|| Edze Kruizinga || Pieter Schutyzer<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1999-2000]] || || Remco van Aken || Jantien van Aken || [[ Gebruiker:Roger|Roger Jeurissen]] || || Lennard Beijering || || Leonie Brunsting <br />
|-<br />
| [[Bestuur 1998-1999]] || || Rutger Jansen || Sjoerd Kuipers || Marius Biewenga<ref>Pas later toegetreden bij gebrek aan full-time penningmeester</ref> || Karen Reuver || Ewout Muis<ref>Eerste PR-commissaris als officiële bestuursfunctie</ref> || Maarten Wassink ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1997-1998]] || || Agaath Hazenberg || Marjolein v. Klink ||Ester Vrij / Rik Geijsen || Jon Otten || || Koen Klein Koerkamp || Mark Waardenburg<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1996-1997]] || || Dennis Keizer || Linda Vonhoff ||Laila Hermsen || Leonie Brunsting || Merijn Jenne|| Ivo ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1995-1996]] || || Arjen de Rijke || Veronique Veen ||Maarten Reeze || Erwin Bruinsma || || Josien Krijgsman || Chris Reudink en Martine Zwiers <br />
|-<br />
| [[Bestuur 1994-1995]] || || Nicolette du Rieu ||Job Heimerikx ||Marc Evers || Ronny van't Oever ||Arnoud Luijten ||Nico van Hulst ||Bouke van der Zee||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1993-1994]] || || Wouter van Aerle || ||Ab Egberink || Eert Vellenga || || ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1992-1993]] || || Alfred Griffioen || ||Rob Huijsmans || Marcel Krikke || || ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1991-1992]] || || Jasper van Aalten || ||Jacqueline de Graaff || t/m juni Jan van Klink v.a. juni waargenomen door Wouter Aerle<br />
|| ||Geert Slootweg || Marcel van Bergen||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1990-1991]] || || Michiel van Duuren || ||Eelco Zijlstra || t/m maart Harry van der Schoot<br />
v.a April Martijn van der Veer<br />
|| || Jasper van Alten||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1989-1990]] || || Kirstin Blezer || Michiel van Duuren||Celine van Dijk || Harry van der Schoot || Jorrit Meyerink|| Romhild Hoogeveen ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1988-1989]] || || Jaap Brinkert || Kirstin Blezer ||Nienke La Roij || Bart Krutwagen || Anne van Delft || Edo von Morgen & Anno van der Meer ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1987-1988]] || || Andre Middelbos ||Peter Kuipers ||Gerben Blom || Ewout Kanger ||Enno de Haan ||Hein van Jaarsveld ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1986-1987]] || || Rob van Kleef || Jaap Brinkert ||Jan Harm Mulder || Hugo Kriek ||Bart Volgers ||Gert Jan Van Hoorn ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1985-1986]] || || Marjoleine van Dootingh || Jaap Rozeboom ||Peter van der Linden || Roel Schuring || ||Han Weegink || Jaap Brinkert<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1984-1985]] || || Paul Klaarwater ||Frans Maarse ||Sytze Terpstra || Olaf Calis ||Theo Schuurman ||Marjoleine van Dootingh ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1983-1984]] || || Jos Schotman ||Geurt Stuurman ||Frans Feil || Olaf Calis ||Jan Damhof ||Aagje Dijkstra ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1982-1983]] || || Geurt Stuurman ||Robert Gerard ||Steven-Jan Gerritsen || Rein Sieswera ||Eijte Jansma ||Carla Markus ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1981-1982]]|| ||Anner Eggink ||Frans Feil ||Steven Jan Gerritsen ||Hans Broenink || ||Robert Gerard ||Egbert van Hoorn ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1980-1981]]|| ||Jasper Straatsma ||Robert Oomen ||Egbert van Hoorn ||Kees Koek ||secr./penningm.: Anner Eggink || ||Rob de Mare ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1979-1980]]|| ||Jaap Harlaar ||Bert Bultje ||Egbert van Hoorn ||Fedde Sonnema || || ||Hannely Beune ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1978-1979]]|| ||Jaap Harlaar ||Maarten van Beek ||Siebren Weiland ||Paul Kho ||Wandi van Leeuwen ||Hannie Naughton ||Robbert Paulussen ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1977-1978]]|| ||Jop van der Werff ||Robbert Paulussen || Lex Bosselaar ||Peter Lutgendorf ||Roelof Rabbers ||Arend Kiers ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1976-1977]]|| ||Gerrit "Kiwi" Smit ||Koert van Daalen ||Lex Bosselaar ||Jaap Harlaar || || ||Tom Vollers ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1975-1976]]|| ||Jaap Poelman ||Gerrit Kamphuis ||Peter Verhoeven ||Paul Klaarwater || ||Albert Verver ||Tonko Hoeksema ||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1974-1975]]||| ||Jan Sprenger ||Jop van der Werff ||Peter Verhoeven ||Peter Nuijten || ||Dick van der Starre ||Gert-Jan Noordman||<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1973-1974]] || ||Geert Schuring ||Theo Euverman || ||Volkert Zeijlemaker ||Dirk Doornbos || ||Gert Jan Noordman<br />
|-<br />
| [[Bestuur 1972-1973]] || ||G.G. Oosterhof ||Volkert Zeijlemaker ||G.N.M. Stokman ||N. Mulder || ||Wout Verwoerd || Paul Gelderloos<br />
|<br />
|}<br />
<br />
==Voetnoten==<br />
<references/><br />
<br />
[[Categorie:Historie]][[Categorie:Bestuur]]</div>
85.113.254.210
https://www.euroszeilen.utwente.nl/euroswiki/index.php?title=Bemanningsindeling_2008&diff=8240
Bemanningsindeling 2008
2008-08-24T10:22:28Z
<p>85.113.254.210: </p>
<hr />
<div>'''Versie 23 april 2008'''<br />
<br />
{| {{prettytable}}<br />
|-<br />
! '''Evenement''' || '''Begin''' || '''Eind''' || '''[[Zeilschipper]]''' || '''[[Motorschipper]]''' || '''[[Maat]]'''<br />
|- <br />
| Doorzeil || za 12 apr || zo 13 apr || Ewout || || Niels, Renate<br />
|-<br />
| [[Intro|Voorjaarsintro]] || za 19 apr || zo 20 apr || Gart || || Jord, Wietse<br />
|-<br />
| overvaren Akkrum-Workum || ma 21 apr || || || Willem || Jord<br />
|-<br />
| Biergeus || vr 25 apr || zo 27 apr || Gart || Rob || Jurjen<br />
|-<br />
| [[Wat nou Wad?]] || do 1 mei || zo 4 mei || Carl || Willem || IJsbrand<br />
|-<br />
| Oudleden || za 10 mei || ma 12 mei || Bart || Willem || Cor<br />
|-<br />
| Yup en Co || za 17 mei || zo 18 mei || Ellert || || Jurjen, Wietse<br />
|-<br />
| Instructiemidweek 1 || ma 19 mei || do 22 mei || || Willem || IJsbrand(3), Frans(2), Niels(2), Renate(1)<br />
|-<br />
| FCRE || vr 23 mei || || Carl || || Frans, Niels, Renate<br />
|-<br />
| Eniac || za 24 mei || zo 25 mei || Carl || Rob || Jurjen<br />
|-<br />
| Instructiemidweek 2 || ma 26 mei || vr 30 mei || Gart || || Frans, Niels, Renate<br />
|-<br />
| [[EJE|Eerstejaarsevenement]] || za 31 mei || zo 1 juni || Bart || Orla || Jurjen<br />
|-<br />
| Reinder || za 7 juni || zo 8 juni || Sjors || || Jord, IJsbrand<br />
|-<br />
| Sophia Zeilt!? || ma 9 juni || vr 13 juni || Arjan || || Jord, Renate<br />
|-<br />
| Durk || za 14 juni || zo 15 juni || Reinder || || Frans, Wietse<br />
|-<br />
| Geo || za 21 juni || zo 22 juni || Ewout || Willem || Cor<br />
|-<br />
| Instructiemidweek 3 || wo 25 juni || vr 27 juni || || Orla || Renate, Jord, Petje<br />
|-<br />
| Unitas || za 28 juni || zo 29 juni || Sjors || Rob || Ronald<br />
|-<br />
| Relboord || ma 30 juni || vr 4 juli || Arjan || || Wietse<br />
|-<br />
| [[Instructieweek]] 1 || za 5 juli || vr 11 juli || || Willem || Niels, Jord, IJsbrand<br />
|-<br />
| [[Instructieweek]] 2 || za 12 juli || vr 18 juli || || Orla || Cor, Ronald, Wietse<br />
|-<br />
| [[Waddenweek]] 1 || za 19 juli || vr 25 juli || Carl || Rob || Jurjen<br />
|-<br />
| [[Waddenweek]] 2/[[Nuldejaars|Nuldejaarsevenement]] || za 26 juli || vr 1 aug || Gart || || Cor, Frans<br />
|-<br />
| Zee-Thee || za 2 aug || zo 3 aug || Lennard || Rob ||<br />
|-<br />
| Ricaro || ma 4 aug || vr 8 aug || Ellert || || Cor<br />
|-<br />
| ??? || za 9 aug || zo 10 aug || Ewout || PP || Wietse<br />
|-<br />
| Orionis || ma 11 aug || vr 15 aug || Lennard || PP || Jurjen<br />
|-<br />
| Keientrekkes || za 16 aug || zo 17 aug || Bart || Maaike || Ronald<br />
|-<br />
| [[WOIO]] || ma 18 aug || vr 22 aug || Gart || Maaike || <br />
|-<br />
| Gerwiggeltje || za 23 aug || zo 24 aug || Arjan || Willem || Jord<br />
|-<br />
| Ouwe Lullen || ma 25 aug || vr 29 aug || Ellert || || Jord<br />
|-<br />
| Oud Sportraad || za 30 aug || zo 31 aug || Reinder || Orla || IJsbrand <br />
|-<br />
| Horsthuis || za 6 spt || zo 7 spt || Carl || Willem || Renate<br />
|-<br />
| [[Intro|Najaarsintro 1]] || za 13 spt || zo 14 spt || Ewout || Orla || Frans<br />
|-<br />
| [[Intro|Najaarsintro 2]] || za 20 spt || zo 21 spt || Bart || Rob || Wietse <br />
|-<br />
| Wazig || za 27 spt || zo 28 spt || Bart, Reinder || Rob || Ronald, IJsbrand<br />
|-<br />
| Wannet || za 4 okt || zo 5 okt || Bart || Orla || Niels<br />
|-<br />
| [[Klipperrace]] || vr 10 okt || zo 12 okt || Arjan, Carl || PP || Jord<br />
|-<br />
| SVO || za 17 okt || zo 18 okt || Ewout || Orla || Renate<br />
|-<br />
| [[Muiderhardzeildagen]] || vr 24 okt || zo 26 okt || Ellert, Ewout || Willem || IJsbrand<br />
|-<br />
| [[Terugvaart]] || ma 27 okt || do 30 okt || || ??? || ???<br />
|-<br />
<br />
|}<br />
<br />
[[categorie:Ebenhaëzer]]</div>
85.113.254.210
https://www.euroszeilen.utwente.nl/euroswiki/index.php?title=Bemanningsindeling_2007&diff=5414
Bemanningsindeling 2007
2007-09-17T15:19:18Z
<p>85.113.254.210: </p>
<hr />
<div>'''Versie 14 juni 2007'''<br />
<br />
{| {{prettytable}}<br />
|-<br />
! '''Evenement''' || '''Begin''' || '''Eind''' || '''[[Zeilschipper]]''' || '''[[Motorschipper]]''' || '''[[Maat]]'''<br />
|- <br />
| [[Heenvaart]] || vrij 6-apr || ma 9-apr || Ewout || Maaike || Ronald<br />
|-<br />
| Snurkboot || za 14-apr || zo 15-apr || Arjan || || Frans, [[Prees|Jurjen]]<br />
|-<br />
| Klus/ouderweekend || za 21-apr || zo 22-apr || Bart || Carl || Frans<br />
|-<br />
| WBS || za 28-apr || zo 29-apr || Reinder || Rob || Renate<br />
|-<br />
| Relboord || ma 30-apr || vrij 4-mei || Ellert || Maaike || Renate<br />
|-<br />
| Groep Sjoerd v. Schriek || za 5-mei || zo 6-mei || Arjan || Rob || Orla<br />
|-<br />
| 1 dag overvaren || ma 7-mei || vr 11-mei || || || <br />
|-<br />
| [[Intro|Voorjaarsintro]] || za 12-mei || zo 13-mei || Bart || Gart || Frans<br />
|-<br />
| 1 dag overvaren || ma 14-mei || wo 16-mei || || || <br />
|-<br />
| [[Wat nou Wad]] || do 17-mei || zo 20-mei || Sjors || Carl || Jord, Naomi<br />
|-<br />
| Oudleden || za 26-mei || ma 28-mei || Ellert || PP || Cor<br />
|-<br />
| [[EJE|Eerstejaarsevenement]] || za 2-juni || zo 3-juni || Ewout || PP || [[Prees|Jurjen]]<br />
|-<br />
| Reinder || za 9-juni || zo 10-juni || Bart || Carl || Naomi<br />
|-<br />
| Sophia zeilt || ma 11-juni || vrij 15-juni || Bart || || <br />
|-<br />
| Unitas || za 16-juni || zo 17-juni || Ewout || Rob || [[Prees|Jurjen]]<br />
|-<br />
| Geo || za 23-juni || zo 24-juni || Ellert || Rob || Renate<br />
|-<br />
| Eniac || za 30-juni || zo 1-juli || Reinder || Maaike || Willem<br />
|-<br />
| Durk || ma 2-juli || vr 6-juli || Lennard || PP || Orla<br />
|-<br />
| [[Instructieweek]] 1 || za 7-juli || vr 13-juli || || Carl || Frans, Jord, Naomi, Cor(1/2)<br />
|-<br />
| [[Instructieweek]] 2 || za 14-juli || vr 20-juli || || Rob || [[Prees|Jurjen]], Ronald, Willem, Cor(1/2)<br />
|-<br />
| [[Waddenweek]] 1 || za 21-juli || vr 27 juli || Sjors || Maaike || Renate<br />
|-<br />
| [[Waddenweek]] 2 || za 28-juli || vr 3-aug || Arjan || Gart || Jord<br />
|-<br />
| Zee-thee || za 4-aug || zo 5-aug || Lennard || Rob || Orla<br />
|-<br />
| [[Nuldejaars|Nuldejaarsevenement]] || ma 6-aug || vr 10-aug || Sjors || Carl || Ronald<br />
|-<br />
| Ricaroo || za 11-aug || zo 12-aug || Bart || Gart || [[Prees|Jurjen]]<br />
|-<br />
| Orionis || ma 13-aug || vr 17-aug || Ewout || PP || Ronald<br />
|-<br />
| [[Sportcentrum]] || za 18-aug || zo 19-aug || Ewout || PP || Willem<br />
|-<br />
| [[WOIO]] || ma 20-aug || vrij 24-aug || Sjors || Maaike || Orla<br />
|-<br />
| Lennard || za 25-aug || zo 26-aug || Bart || || Willem<br />
|-<br />
| Oude lullen || ma 27-aug || vr 31-aug || Ellert || Gart || <br />
|-<br />
| Gerwiggeltje || za 1-sept || zo 2-sept || Lennard || Gart || [[Prees|Jurjen]]<br />
|-<br />
| Horsthuis (lang!) || Vr 7-sept || zo 9-sept || Arjan || Rob || Renate<br />
|-<br />
| 1 dag overvaren || ma 10-sept || vr 14-sept || || || <br />
|-<br />
| [[Intro|Najaarsintro I]] || za 15-sept || zo 16-sept || Ellert || Gart || Naomi<br />
|-<br />
| [[Intro|Najaarsintro II]] || za 22-sept || zo 23-sept || Reinder || PP || Willem<br />
|-<br />
| 1 dag overvaren || ma 24-sept || vr 28-sept || || || <br />
|-<br />
| Wazig || za 29-sept || zo 30-sept || Bart, Reinder || Maaike || Frans, Jord<br />
|-<br />
| Wannet || za 6-okt || zo 7-okt || Reinder || Gart || Orla<br />
|-<br />
| 1 dag overvaren || ma 8-okt || do 11-okt || || || <br />
|-<br />
| [[Klipperrace]] || vrij 12-okt || ma 15-okt || Sjors || Carl || [[Prees|Jurjen]]<br />
|-<br />
| Biergeus || za 20-okt || zo 21-okt || Bart || Rob || Willem<br />
|-<br />
| 1 dag overvaren? || ma 22-okt || do 25-okt || || || <br />
|-<br />
| [[Muiderhardzeildagen]] || vrij 26-okt || zo 28-okt || Lennard, Sjors || PP || Frans<br />
|-<br />
| [[Terugvaart]] || ma 29-okt || || || || <br />
|-<br />
<br />
|}<br />
<br />
[[categorie:Ebenhaëzer]]</div>
85.113.254.210